.

.

MENGFENG Видиме Екран Заштитник Компатибилен за Oppo Reno3 Pro+ Серија на цел Екран Калено Стакло Филм Мобилен Телефон Резервни Делови

MENGFENG Видиме Екран Заштитник Компатибилен за Oppo Reno3 Pro+ Серија на цел Екран Калено Стакло Филм Мобилен

DEN 294.48
Количината на стоката

Обезбеди во текот на целиот ден заштита за екранот на телефонот.И тоа игра голема улога во заштита на мобилен телефон од гребење, отпечатоци од прсти, вода, масло, прашина, влијание, за да се лизга и така натаму.Тоа е вашиот неопходни мобилен телефон додаток.Издржливи.Со добри перформанси, тоа може да се работи за долго време.Купите брзо, квалитет на продавачот, и бродот брзо.За OPPO Reno3 Pro+ Серија на цел Екран Калено Стакло Филм.

R

Слични производи