.

.

Новиот Модерен Нерѓосувачки Челик Ѕид Пошта Кутија Писмо Записи Списание поштенско Сандаче со Превземањето Врата, Весникот се Тркалаат, и на 2 копчиња Пост Кутија ?

Новиот Модерен Нерѓосувачки Челик Ѕид Пошта Кутија Писмо Записи Списание поштенско Сандаче со Превземањето Врата,

DEN 547.68
Количината на стоката

Корозија-Отпорни , Високо Квалитетен Не ' Рѓосувачки Челик.Четири Пре-Drilled Монтажа Дупки На Backplate.Хром Брава Со Две Копчиња Обезбедено За Гарантира Безбедност.Спецификации на Боја : Металик Материјал : не 'Рѓосувачки Челик, Големина : 12"×4.7(Напред-Назад)×15.7"(L×D×H) Големината На Буква Слот : 11.5"×2.8"(L×H) Весникот се Тркалаат Внатрешни Димензии : 4"(Напред-Назад)×3.5(Ж)" Тежина : 6 lbs.

R

Слични производи