.

.

Skechers Мажите, Лак Одговара за сексуално и репродуктивно - Axtell Работа Чевли - Широк Ширина Црна 9.5 W

Skechers Мажите, Лак Одговара за сексуално и репродуктивно - Axtell Работа Чевли - Широк Ширина Црна 9.5 W

DEN 2398.80
Количината на стоката

100% Синтетички.вештачки единствена.Платформа мерки околу 0.5. Конструиран мрежа мека поврзана ткаенина горниот дел со поддршка синтетички облоги и дише ткаенина обвивка.Традиционалната чипка стил.Отстранлив Ortholite пена технологија insole слој обезбедува долгорочна амортизирање.Лак Одговара дизајн со anatomically дизајниран за поддршка.Издржливи и шок апсорбирање на лесни midsole со flex артикулационите дизајн.Мажите Skechers, Лак Одговара за сексуално и репродуктивно - Axtell Работа Чевли - Широк Ширина.Ги добиете сите на поддршка и удобност што ви е потребно за долго ден на стоење на нозе.Ова се лизга-отпорни работа патики карактеристики на Лак Одговара insole систем, со podiatrist заверена лак поддршка, правилно да се подредат на вашето тело и поддршка на стопалата.Конструиран мрежа мека поврзана ткаенина горниот дел со поддршка синтетички облоги и дише ткаенина поставата Традиционалната чипка стил Отстранлив Ortholite пена технологија insole слој обезбедува долгорочна амортизирање Лак Одговара дизајн со anatomically дизајниран за поддршка на Трајни и шок апсорбирање на лесни midsole со flex артикулационите дизајн Лизга отпорни гума влечење outsole со wraparound пети детали.Пета Висина на 1.25 инчи.Платформа Висина од 0.50 инчи.

R

Слични производи