.

.

Косата Чешел, Фризура Чешли Модерен за домашна Употреба(CB106)

Косата Чешел, Фризура Чешли Модерен за домашна Употреба(CB106)

DEN 184.56
Количината на стоката

Одличен Материјал : Коса четка чешел усвои висок квалитет АБС материјал, безбеден, стабилен, отпорни на абење, цврсти и трајни производи за употреба.Широко се Користи : Шарени косата со чешел дизајн, може да се користи за detangling коса и коса стил, погоден за barbers или домашна употреба.Скалпот Масажа : Чешел заби се заоблени и мазнење, дизајниран за масажа на вашиот скалп, олеснување на притисокот врз вашата глава, да се избегне губење на косата.Удобно Користење : Коса четка чешли одговара на кривата на главата и скалпот кога се чешла, да обезбеди удобно чешла косата искуство.Удобен Зафат : Рационализација и ергономски чешел се справи со дизајн, одговара на обликот на вашата дланка, ќе ви овозможи да долга дршка без заморно.Функција : 1. Скалпот Масажа : Чешел заби се заоблени и мазнење, дизајниран за масажа на вашиот скалп, олеснување на притисокот врз вашата глава, да се избегне губење на косата.2. Удобно Користење : Коса четка чешли одговара на кривата на главата и скалпот кога се чешла, да обезбеди удобно чешла косата искуство.3. Удобен Зафат : Рационализација и ергономски чешел се справи со дизајн, одговара на обликот на вашата дланка, ќе ви овозможи да долга дршка без заморно.4. Одличен Материјал : Коса четка чешел усвои висок квалитет АБС материјал, безбеден, стабилен, отпорни на абење, цврсти и трајни производи за употреба.5. Широко се Користи : Шарени косата со чешел дизајн, може да се користи за detangling коса и коса стил, погоден за barbers или домашна употреба.Спецификација : Предмет Тип : Коса Четка Comb Material : ABSCB601 Големина : Прибл. 19 x 4cm / 7.48 x 1.57in CB689 Големина : Прибл. 22.5 x 3cm / 8.86 х 1.18 во CB130 Големина : Прибл. 21 x 3.5 cm / 8.27 x 1.38in CB103 Големина : Прибл. 22.5 x 2.5 cm / 8.86 x 0.98in CB106 Големина : Прибл. 23.5 x 2.5 cm / 9.25 x 0.98 во Пакет Листа : 1 x Comb Note : ве Молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

R

Слични производи