.

.

HOMOTEK 4 Пакет Оптоварување Гумени Врата Тапа Сива Ѕид Заштитник за Подот и Дното од Вратата со Само Бело Лепило Носителот, 5x1-9/16x1-5/16 Тешки Врата Застанува (Сива)

HOMOTEK 4 Пакет Оптоварување Гумени Врата Тапа Сива Ѕид Заштитник за Подот и Дното од Вратата со Само Бело Лепило

DEN 254.16
Количината на стоката

СТАБИЛЕН - Оптоварување Уникатен Скатен Со Анти-Лизга База И Шупливи Дизајн.Обезбеди Крајна Грчевито Држејќи Се За Моќ, Обезбедува Оптимално Триење Да Се Задржи На Вратата Deadbolt.Ќе Им Овозможи На Вашата Врата Затки За Работа На Секој Кат Површина И Да Се Заштити Вашата Врата И На Ѕид.ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ - 4 Гумени Врата Застанува Во Вкупно, L 5" x W 1-9/16"x H 1-5/16".Секоја Врата, да Престане Со самолепливи Вратата Стоп Носителот Која Може да се Поправи Тоа На Било која Позиција Треба.Може Да Се Спушти Слушалката И Да Се Чуваат Кога Не Е Во Употреба.Вратата Затка Ќе Ги Собере Под Било Која Од Вашите Врати Виси Насекаде Од 0.1 До 1 Инч Исклучување На Подот.ШИРОКО се ПРИМЕНУВА - Контрола На Големина На Вратата Цвест Слободно, Лесно Конфронтација Силни Ветрови, да се Спречи Lock - за Испис, Одврати Повреди На Децата Прсти Дома.Се Обезбеди Подобра Заштита На Нашата Врата, И На Ѕид Во Текот Windy Дена Или Специјални Прилики.ИЗДРЖЛИВИ и БЕЗБЕДНОСТА - Оптоварување Врата ќе Престане да Се Направени Од Јак TPR Високо-Еластичен Материјал ,Добра Намалување на Шумот Ефект,Ќе Доволно Силна За Секој Ден Употреба.Силна Структура Ќе Се Одржи Дури И Најтешкиот Врати.Не-Токсични И Не-Загадувачките.СИГУРЕН КВАЛИТЕТ - Вашето Искуство Со Производот Е Нашиот Водич.Ако Ги Имате Било каква Загриженост, Испратете Ни e-Mail И Ние Ќе го Добиете во Рок од 24 Часа.Ако Не Сте Целосно Задоволни, Едноставно, да Ги Испратите Назад За Нов Сет Или Целосна Наплата!Без Прашања Праша!.

R

Слични производи