.

.

Yojack Око Гром Кревање Око Ореви/Завртка Прстен Eyebolt Прстен Hooking Завртки Орев 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Eyebolts (Боја : M3)

Yojack Око Гром Кревање Око Ореви/Завртка Прстен Eyebolt Прстен Hooking Завртки Орев 304 Од Не ' Рѓосувачки

DEN 1034.40
Количината на стоката

Вртете конците ќе ви помогне да го гајтанот низ дупката лесно кога ќе зглобот на око гром во.Површината на кревање око болт е мазна, на сила е дури, тоа не е лесно да се оштети, а тоа е издржлив.Widly користи за elextric, бродоградба, петрохемиската, рударство, железнички, автомобилот производство, големи димензии транспорт, морски спасување, аеродром изградба.Тоа е исто така една од најчесто се користат хардверски додатоци за архитектонска декорација.Совршен за дом, градина, двор и на други места, од улогата на приврзаност и суспензија.Нашата компанија се професионални производителот за сите видови на Насловна & Градина хардвер, како што се : местење на хардвер, морски хардвер, оков за мебел..итн.До сега, ние имаме повеќе од 16 години искуство за manyfacturer и Бизнис-на-Бизнис извоз.Нашата компанија има професионален тим за продажба, и да учествува во многу изложба во САД, Холандија..итн секоја година.Вртете конците ќе ви помогне да го гајтанот низ дупката лесно кога ќе зглобот на око гром во.Површината на кревање око болт е мазна, на сила е дури, тоа не е лесно да се оштети, а тоа е издржлив.Widly користи за elextric, бродоградба, петрохемиската, рударство, железнички, автомобилот производство, големи димензии транспорт, морски спасување, аеродром изградба.Ако имате било какви прашања, ве молиме пратете е-маил до нас, ние ќе бидеме среќни да помогнеме.Ве молиме овозможи 1-3мм/0.04-0.12 инчен грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.

R

Слични производи