.

.

Харбор Ветре E-WK52NWZ5C1L Waveport 52-во Корави Бронза Downrod Планината Тавански Вентилатор со Светлина Комплет

Харбор Ветре E-WK52NWZ5C1L Waveport 52-во Корави Бронза Downrod Планината Тавански Вентилатор со Светлина Комплет

DEN 3072.00
Количината на стоката

Корави бронза заврши внатрешна/надворешна тавански вентилатор од Waveport колекција карактеристики 5 браун ножеви во тропски, дланка стил на дизајн.Матирано стакло светлина комплет вклучува две 60-вати светилки да се донесе апарат за осветлување на вашиот простор (може да биде инсталиран со или без светлина за полнење). 52-во фан обезбедува струење до 4,576-CFM, па тоа е совршен за големи простори и до 400-sq ft.Харбор Ветре Waveport тавански вентилатор карактеристики дланка лист облик ножеви и матирано стакло.Направен од тешки изградба на оваа фан е влажна оценет и издржливи, па можете да уживате во ова фан на затворен патио или тремот на годината.

R

Слични производи