.

.

SILPECWEE 16 Листови Marbling Печати лак Ленти Само Лепило Нокти Налепници Целосна Помине Обвива за Жените Помине Ленти Вистински лак на Ноктите Уметност Налепници со 1pc Нок

SILPECWEE 16 Листови Marbling Печати лак Ленти Само Лепило Нокти Налепници Целосна Помине Обвива за Жените Помине

DEN 455.76
Количината на стоката

Пакет Содржина - 16 листови лак ленти за жените + 1pc нокти датотека.секој лист на мерки за прибл. 10 x 5.5 cm/ 4 x 2.2 инчи, вкупно 280 парчиња и 7 различни големини, удобен за носење и чување без да се води до многу простор.Елегантен дизајн - SILPECWEE помине ленти, со природни мермер печати, дизајниран модерен и променливи бои, длабочината на појавување и боја од тебе, и уникатни мермер помине уметност ефекти, направете го тоа лесно за вас да имате убава и шармантна ноктите.Зошто Да Се Избере ? - 100% реално лак, не-токсични, нема меурчиња, 7-14 дена долготрајни, и бремени жени, исто така може да го користите безбедно.погоден за професионалци салон или дома.Лесен За Употреба - нокти ленти се самолепливи, можете да се држиме за вашите нокти површина директно, пријателски за почетници, можете да нанесете слој на лак за да го запечати ако сакате да се задржи подолго време.Совршен Подарок - нашите нокти налепницата ќе биде фаворизирана од страна на повеќето жени и девојки, Тоа е апсолутно умно е да се даде себе како подароци за мајки, сопруги, девојки, ќерки, големите партии, свадба, датира, секојдневниот живот. ✅ПАКЕТ СОДРЖИНА : ✅ ▶ 1×16 Листови лак Налепници За Жени, деца ▶ 1×1pc Нокти Датотека ✅ФУНКЦИЈА : ✅ - 14 Дена, Долго-Траен, Нема Време на Сушење, 100% Лепило. - Не-Токсични, Без Меурчиња. - Нокти Ленти Е Посветла, Подебели, Построг, Издржливи. ✅ИНСТРУКЦИИ : ✅ ① Избрише надолу вашите нокти со acetone. ② Се Користи база со државниот грб. ③ Да се Држи на ноктите ленти прави сигурни дека ќе го започне од дното (најблиску до вашето кутикулите w/o допирање нив).Земете горниот дел на газа и се водат мал малку и се изедначи со прст да се отстрани воздушни меурчиња. ④ Користење вклучени нокти датотека, датотеката вишокот лента од таванот до подот не од страна на страна. ⑤ Употреба на врвот грб.може да се користи 2 тенки слоеви на гел врвот грбот и потполно да се излечи за 90 секунди по секој слој. ⑥ 7 дена подоцна се применуваат 1 горниот слој (потрајни). ✅ПРАШАЊА кои имаат ПОТРЕБА од ВНИМАНИЕ : ✅ ① Store/употреба на собна температура. ② Се Користи веднаш по отворањето. ③ Да се Избегне тешки впива на нокти (тушеви, бањи, базен, топли кади, кујна, итн.) за прв 6-8 часа. ④ Применуваат помине ленти пред да кревет - посилна лепливоста. ⑤ Не overstretch помине ленти - може да предизвика боја/дизајн нарушување или жуборот.

R

Слични производи