.

.

iplusmile 120pcs Бел Прав Лажичка Лаборатории Лажичка Лажица за Лаборатории

iplusmile 120pcs Бел Прав Лажичка Лаборатории Лажичка Лажица за Лаборатории

DEN 357.36
Количината на стоката

Направен од материјал, безбедно и издржливи, добра текстура, не е лесно да се деформирани и обоени.Лабораторија мешање лажици се вашите практични алатки, можете да ги користите за да се измеша пијалаци, храна, прав, течности, итн.Тоа се заштедува простор, е лесно да се продавница, и не заземаат премногу простор.Една мала лажица за мерење на лекови, што козметика, природни засладувачи, како што се stevia и Луо Хан Guo во прав.Доволни количини за задоволување на вашите различни потреби, додека, исто така, поддршка можете да ги споделат и да го користите со другите.Description These мерење лажици се направени и се многу издржливи.Тие се многу погодни за подигање на прав или гранули материи.Погоден за прилики, како што се домовите, лаборатории, ресторани, итн.Погоден за лабораторија, botany и хоби употреба.Мерење лажица е едноставна и дарежлив, мали и исклучителна, и лесен за употреба.Карактеристики - Боја : Бела.- Материјал : Пластика.- Големина : 5.50 X2.30 X2.30cm/2.16 X0.90 X0.90in.- Направен од материјал, безбедно и издржливи, добра текстура, не е лесно да се деформирани и обоени.- Лабораторија мешање лажици се вашите практични алатки, можете да ги користите за да се измеша пијалаци, храна, прав, течности, итн.- Тоа се заштедува простор, е лесно да се продавница, и не заземаат премногу простор.- Една мала лажица за мерење на лекови, што козметика, природни засладувачи, како што се stevia и Луо Хан Guo во прав.- Доволни количини за задоволување на вашите различни потреби, додека, исто така, поддршка можете да ги споделат и да го користите со другите.Пакет Including120 x лажици.

R

Слични производи