.

.

Пожарникар Секира Линија Американското Знаме Водоотпорен Мама Ранец Торба Стилски Nappy Daypack За Патување На Шопинг

Пожарникар Секира Линија Американското Знаме Водоотпорен Мама Ранец Торба Стилски Nappy Daypack За Патување

DEN 1262.16
Количината на стоката

Водоотпорен полиестер ткаенини.Направени во САД или Увезуваат.Овој ранец е изработен од полиестер, водоотпорен материјал со силна структура и издржливост.На пелена торба има вграден-во мулти-џеб дизајн, што има доволно капацитет да организира бебе шишиња, шишиња со вода, облека, пелени, влошки, компјутери, книги, паричници, итн.Страничниот џеб може да се одржи влажни брише и чадори, и пред патент џеб може да се сместат копчиња и хартија за крпи, кој е погоден за патување и носење.Имаме три бои за да го изберете : должина : 28 cm/11.02 инчи, ширина : 18 cm/7.09 инчи, висина : 40 cm/15.75 инчи, ве молиме да ги проверите деталите пред да го купат.Оваа пелена торба може да се користи како ранец, рачна ташна, пелена торба, ранец за лаптоп, многу погодна за шопинг, за статистика, патување, одмор, пешачење, кампување, трчање, одење, салата, итн., на роденден, Денот на Вљубените, денот на Благодарноста, Божиќ Фестивал, совршен подарок за пријателите, колегите, сопруги, и семејството.Големината е мерени рачно, и грешката е во рок од 2-4cm.Тоа е нормално.Ако имате било какви прашања во текот на купување на нашите производи, ве молиме слободно да ни e-mail.Ние ќе се потрудиме да ви помогне во рок од 24 часа.Да се реши тоа, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Овој ранец е изработен од полиестер, водоотпорен материјал, кој е здрав и издржливи.Оваа пелена торба може да се користи како ранец, рачна ташна, пелена торба, ранец за лаптоп, многу погодна за шопинг, за статистика, патување, пешачење, кампување, трчање, фитнес, итн.Тоа е изненадување подарок за пријатели и колеги на фестивали.Потсетување : Рака мие или машина за миење, не се впие за долго време, не bleach, и миењето температура не треба да надминува 45ºC.

R

Слични производи