.

.

Safavieh Sidonie Багажникот, Темно Природни

Safavieh Sidonie Багажникот, Темно Природни

DEN 4405.44
Количината на стоката

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. .Ова го забавува ќе додадете свеж изглед на секоја соба.Направена од ратан.Совршени за дневна соба, спална соба, family room, den, библиотека, или студија.За над 100 години, Safavieh е изработка на производи од највисок квалитет и неверојатен стил.Напомена : ве Молиме забележете дека оваа точка е направена од ратан, и ниту се токму така.Секој објект ќе имаат различни сенки, patterning и варијации во бојата.

R

Слични производи