.

.

2 ПАРЧИЊА Мелење Тркала Полирање Подлога Мелење Пршлен, што се Користи за Метал Мелница Ротирачки Алатки, 3 Инчи. (Боја : Бела)

2 ПАРЧИЊА Мелење Тркала Полирање Подлога Мелење Пршлен, што се Користи за Метал Мелница Ротирачки Алатки, 3

DEN 762.72
Количината на стоката

100% сосема нов и висок квалитет. 3inch Полирање Камен Тркала За Клупата Брусилки.Добро зрно песок ефект, анти-висока температура, добра отпорност на абење.Полирање, deburring, чистење и спојувањето, висока ефикасност, со висок квалитет и заштеда на време, труд заштеда на енергија и процес на штедење.широко се користи во фино полирање на нерѓосувачки челик, бакар, алуминиум и други метал и стакло, мебел, керамика, мермер и други неметални.Тип : Чистење Полирање Wheel Material : Stone Size : Дијаметар : стан.73mm/3inch Inner дијаметар : 10мм/0.4 inch Thickness : 18mm/0.71 inch Color : Бела,Црвена,Green Quantity : 1 Pc Note : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Полирање Тркала.

R

Слични производи