.

.

Јапонското Кимоно Jinbei Деца, Момчиња и Девојки Кошула + Краток Тимови 2 парчиња Облека/Set за 3M-4T.

Јапонското Кимоно Jinbei Деца, Момчиња и Девојки Кошула + Краток Тимови 2 парчиња Облека/Set за 3M-4T.

DEN 479.76
Количината на стоката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Машина За Миење. 100% ПАМУК - Мека и удобна ткаенина.СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН - Уникатен ориз топката шема.КОСТУМ - Тоа е примерот и за бебе момчиња и девојки.ГОЛЕМИНА - 66cm/73cm/80см/90cm/100cm/110cm.ЛЕСНО се МИЈАТ - Поддршка машина за миење, и на ниска температура (

R

Слични производи