.

.

YHKai Платно Гардероба, Преносни Складирање Плакарот Организатор Гардероба Рек Полици Ткаенина Спалната Соба Организатор Полици За Складирање На Кабинетот На Коцка

YHKai Платно Гардероба, Преносни Складирање Плакарот Организатор Гардероба Рек Полици Ткаенина Спалната Соба

DEN 2178.24
Количината на стоката

【Големина】110 X45 X175cm лесно можете да ги чувате мали предмети.Тоа има предности на висока издржливост, лесно чистење, добра пропустливост на воздух, и лесно може да се отвори и затвори за да се заштитат облека од изгореници и прашина.Малку. 【Рамка со одлична товарот капацитет】Тоа се прави на дебели борови дрва, која има висока издржливост и одличен товарот капацитет, па може да се користи. 【Прашина маска и водоотпорен слој】завесата прашина маска е лесно да се исчисти tarp слој да се држи подалеку прашина. 【Инсталација】лесна инсталација, лесно демонтажа и монтажа, лесна инсталација, на состанокот различни простор барања. 【Специјален дизајн】да Има доволно простор да се откажам облека и полици, и други предмети може да се стави, како што се облека, чевли, кеси, бебе играчки, капи, итн. ❂Име на производ : Гардероба Складирање/Плакарот Складирање Кабинетот/Ткаенина Wardrobe Cloth материјал : праска skin Steel цевка материјал : борови + праска skin Product големина : 110 X45 X175cm Interface материјал : нови PP материјал со висок toughness Set состав : пластика картичка ракав, крпа ракав, обложени ткаенина, борови wood Product функција : ги чува сите видови на облека, кутии за складирање, итн.Карактеристики на производот : DIY собранието, подобрени прашина resistance Scope на примена : погодни за семејства, спални соби, сали, итн.Вистински објект преглед : мали нозе, голем капацитет, високата цена performancefeature : 1. Мора да се има за секој family2. Стилот е едноставен и generous3. Тоа може да се заштити вашата облека од dirt4. Употреба на високо-квалитетни материјали, силна сметководствена capacity5. Помогне да се среди неуредна облека и да се намали за пребарување time6. Мала меморија❂Производ листа : 1x Ткаенина гардероба❂Забелешки : -да се Биде внимателен при монтажа и демонтирање.-Ако го оставите делови по собранието, ве молиме имајте ги на безбедно место.-Ве молиме избегне сончева светлина, во спротивно тоа ќе го намали својот животен век.-За безбедноста на децата, ве молиме имајте екстра мали предмети надвор од дофат.

R

Слични производи