.

.

Tervis Margaritaville-Тоа Е 5 Часот Некаде-Црвена Папагал Tumblers, 16 оз, Јасно

Tervis Margaritaville-Тоа Е 5 Часот Некаде-Црвена Папагал Tumblers, 16 оз, Јасно

DEN 413.04
Количината на стоката

Tervis tumblers функција двапати ѕид изолирани изградба која го чува пие топла или ладна подолго и ја намалува кондензацијата да се спречи ѕвони на вашата маса.Силна, отпорност на BPA-free материјални средства овие tumblers може да се земе собори без кршејќи и нема да се задржат вкус или мирис.Повеќето tumblers се микробранова, замрзнувач и машина за миење садови безбедно за не-се грижи погодност и се вклопуваат повеќето купот на сопствениците.Секој класичен гимнастик со гордост се произведени во Америка и поткрепени со Доживотна Гаранција така може да се купи со доверба.Tervis изолирани drinkware обезбедува крајната комбинација на личноста и претставата за чиста пиење уживање.

R

Слични производи