.

.

Purdue Boilermakers 2020 Воз RealBig Лого Официјално Лиценцирани NCAA Отстранлив Ѕид Decal, 54x40

Purdue Boilermakers 2020 Воз RealBig Лого Официјално Лиценцирани NCAA Отстранлив Ѕид Decal, 54x40

DEN 1797.60
Количината на стоката

Главната decal големина е 54x40. Идеални за украсување секоја соба во дом или канцеларија; безбедно за насликаните ѕидови и други мазни површини!Само кора, се држи и да ги импресионира, тоа е толку лесно.Нема касета или tacks потребно.Fathead нуди дебел високо квалитетен винил што е отпорен на солзи, rips и исчезнува и користи ниско-капи лепило дека може да биде отстранет од површини, без да предизвика штета.Од Дизни Националната Фудбалска Лига и сé помеѓу, Fathead ви се покриени!Нашите decals се големи партии, дома подобрувања, décor или дури и како подарок.Нашите decals се направени 100% во САД и се создадени со најновата дигитална технологија на печатење и УВ солвентни мастила кои се различни, безбеден и еколошки.Fathead ѕид decals се идеални за украсување секоја соба во дом или канцеларија и се безбедни за насликаните ѕидови и други мазни површини!Само кора, се држи и да ги импресионира - тоа е толку лесно!Fathead нуди дебел високо квалитетен винил што е отпорен на солзи, rips и исчезнува и користи ниско-капи лепило дека може да биде отстранет од површини, без да предизвика штета.Нашите decals се направени 100% во САД и се создадени со најновата дигитална технологија на печатење и УВ солвентни мастила - кој е технички јазик за жив, безбеден и еколошки.Fathead decals се големи партии, дома подобрувања и décor или дури и како подарок – она што ви треба, Fathead ви се покриени!.

R

Слични производи