.

.

Krugg LED Медицина Кабинет 36 Инчи X 42 Инчи | Вдлабнати или Површината Планината Огледало Кабинет w/Dimmer & Defogger + 3X Шминка Огледало Внатре & Штекер + USB (Лева странична Светлин

Krugg LED Медицина Кабинет 36 Инчи X 42 Инчи | Вдлабнати или Површината Планината Огледало Кабинет w/Dimmer

DEN 1192.80
Количината на стоката

✅LED позадинско осветлување ОГЛЕДАЛО СО КАБИНЕТОТ : огледало карактеристики кабинети кои се отвораат со две врати и левата страна на вратата има 3 X зголемена запалени огледало. ✅ЅИД ОБЛЕКУВАЊЕ ОГЛЕДАЛО : LED бања огледало може да биде инсталиран на ѕидовите од бањата или соблекувалната.Димензиите на оваа суета огледало 36" X 42". ✅DEFOGGER И USB ИЗЛЕЗ : На суетата огледало се одликува со иновативни defogger подлога зад огледалото и, исто така, има електротехника и USB места за својата погодност. ✅ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ СЕНЗОР DIMMER : LED бања огледало им овозможува лесна контрола на нивото на светлината со меморија функционалност.Затемнување на светлина заштедува до 98% на енергија. ✅СОВРШЕНА БОЈА РЕНДЕРИРАЊЕ : Krugg Огледала користите само светла со CRI на 90 или повисоко, што се совршени во боја рендерирање и да го направи погодна за шминка.Безбедно, Иновативни Defogger Подлога Зад Огледалото Го Чува ослободени Од Кондензација.Огледалото Не Треба Да Биде Суспендиран Off, Нема Да Го Остави Зад Себе Било Ленти Или Swirls.Огледало Што Е Секогаш Јасно Дури и По Запотен Туш , Нема да губиш Време.На Позадинско Осветлување Суета Огледало Со Defogger, Значи Дека Вашата Хигиена И Фустан Ќе Биде Беспрекорна.Овозможува Лесна Контрола На Нивото На Светлината За Да Се Добие Тоа Само Правото Амбиент, Расположение И Функција.Кога ќе слабо светло, ќе заштедите до 98 проценти во енергија.Сметаат За Најдобри За Бања Употреба.Блум Зглоб Овозможува 170 Степен Отворање за целосен пристап.Мека Блиску Премногу!.

R

Слични производи