.

.

E12 LED Светилки,20W Candelabra LED Светилки 180 Вати Еквивалент - 88 Led диоди 2835 SMD 1800lm 6000K бел ден Бели Украсни Свеќа База E12 LED Лустерот Светилки,AC85-265V, 4 пакет,

E12 LED Светилки,20W Candelabra LED Светилки 180 Вати Еквивалент - 88 Led диоди 2835 SMD 1800lm 6000K бел ден

DEN 479.28
Количината на стоката

ДОЛГОВЕЧНОСТА : Просечна 35,000 часа, намалување на замена на фреквенција,Не-треперење и 360-степен природа на светлината, нуди удобни и релаксирачки светлина за вашите очи.(големина : 36mm*114mm/1.41 во*4.48 во).СВЕТЛИНАТА : Светло бел ден бела светлина.обезбедување на вас посветла и повеќе пријатно бел бел ден, совршена замена на 180 W блескаво сијалица.Тие, исто така, доаѓа на веднаш без одлагање.ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ : Ова Доведе Candelabra светилки замени 180 W блескаво сијалица од 20 W LED,спаси над 88% на електрична енергија сметка на молња во долго време.ШИРОКО се КОРИСТИ : Оваа LED Сијалица е идеален за внатрешна и надворешна фенери, таванот тела, лустери и приврзоци, на повеќе места, што би сакал да ги красат со.ОДЛИЧЕН УСЛУГАТА на КУПУВАЧИ : Ако имате било какви прашања или не проектот сатис, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме секогаш на располагање да одговориме на вашите прашања онлајн. >Со fireproofing и пламен-отпорни на КОМПЈУТЕР материјал, помалку топлина, се заштитите од ситуацијата која ја сијаличката кршење од никаде>ШИРОКА ПРИМЕНА : Совршен за користење во кујни, дневни соби, спални соби, бањи и ходници во вашите маса и подни светилки, pendant тела или таванот тела, да се создаде пријатна и кул environment Specification : Име : e12 led candelabra светлина bulbs Watts : 20 WVoltage : AC85-265 VColor : дневна светлина бела(6000 K)Светлосен флукс : 1800lm CRI : 80+Материјал : PC+Aluminum Beam агол : 360°Dimmable : no Base тип : e12 base Dimmable : no LED Тип : 2835 SMD(88-Led диоди)Големина : големина : 36mm*114mm/1.41 во*4.48 in Package вклучуваат : 4 пакет e12 led candelabra светлина bulbs Please забелешка : 1,ве Молиме проверете ја големината пред инсталацијата.2,Thise Candelabra LED Светилки не е dimmable.

R

Слични производи