.

.

Spurtar 4 Дупки Нерѓосувачки Челик Табличка Рамки, 2 парчиња Табличка Рамка - Автомобил Табличка Опфаќа Тенок Дизајн со Анти-Кражба Капи Завртки за Миење за НАС Возила, ?

Spurtar 4 Дупки Нерѓосувачки Челик Табличка Рамки, 2 парчиња Табличка Рамка - Автомобил Табличка Опфаќа Тенок

DEN 299.76
Количината на стоката

4-Дупка Табличка Рамка : Нерѓосувачки челик табличка рамки за автомобили, камиони и сите видови на приколки бараат четири (4) fasteners да се закачите на бројот плоча и рамка заштитник.Оваа табличка носител е идеално решение за да се обезбеди и заштита на вашиот автомобил регистарски таблички. (ЗАБЕЛЕШКА : Не се погодни за 2-дупка автомобилот табличка).Квалитет на Материјалот на Нашите резервни табличка рамки се огледало полиран, многу мазна, без остри рабови и каде било.Заштита & Удобност : Spurtar 4-дупка сребро табличка рамки за да се обезбеди вашиот број плоча и отстранување на вибрации со турбуленции или висок правец додека возите на freeway да се елиминира штракаат тип на звуци кога возите.Вклучени самолепливи ленти за лепак под рамка областа на автомобил на телото да се заштити автомобил боја од оштетување.За U. S. регистарски Таблички : 100% Улица Правни тенок табличка со нула опструкција на броеви или налепница.Среброто табличка рамка ќе не блокира државата ознаки во сите четири агли.Spurtar метал табличка големината на рамката : 12.4 x 6.4 во (31 х 16 cm), внатрешни димензии : 11.4 x 5.3 во (29 x 13.5 cm).Пакетот Вклучува : 2 парчиња хром полски 4-дупка табличка рамка, 8 компјутери Анти-Кражба Капи, 8x Подлошки, 8x Машина Завртки, 1x Шрафцигер, 1x самолепливи ленти.Инсталацијата е јасен, брзо и едноставно. 2 pack 4-завртка рамки ќе обезбеди лиценца плоча на сите четири страни, вклучени пена лента се минимизираат вибрациите за време на возењето.Spurtar плоча рамки се погодни за предниот браник заградата и назад багажникот лиценца плоча држач за сите автомобили, приколки, камиони, спортски автомобили, 4runners.Spurtar плоча рамки се дизајнирани според САД стандард лиценца плоча прописи, погоден за сите универзални/новина/прилагоди 12*6 инчен плочи во сад/Канада.Нула опструкција - Правна во Секоја Држава!. - 4-Дупка Табличка Рамка. - Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик. - Одговара : Стандард САДЛиценца. - Објектот Тежина : 3.2 унци (90g). - Големината на рамката : 12.3 x 6.3 во (31 х 16 cm). - Боја : Полирање Огледало/ Црна Прав Обложени.Вклучени 1-мм дебел јасно лента за додавање на плоча рамка позиција, го спречува табличка вибрации & боја штета.

R

Слични производи