.

.

HNB Зелен Лист Туш Завеса во Собата, Падот Тропски Растенија Туш Завеси со 12 Куки, Водоотпорен Материјал Бања Оркестарот, Палма Шема,72x72 Инчи

HNB Зелен Лист Туш Завеса во Собата, Падот Тропски Растенија Туш Завеси со 12 Куки, Водоотпорен Материјал Бања

DEN 479.76
Количината на стоката

Зелено Растение Туш Завеса : HNB зелена остави туш завеси употреба high-definition дигитално печатење, моделот е јасно, живописни и не избледуваат.И бања туш завеса има ниско транспарентност, па тоа може да се заштити вашата приватност ефикасно.Водоотпорен Туш Кабина Завеса : Овој тропски растенија туш завеса е направен од 100% полиестер, Водоотпорен без истекување.Вода-отвратителен ткаенина се третира да се промовира вода мушка формирање и да се спречи завеса впива и бања кат мензи.Стандард Туш Завеса Големина : 72 x 72 инчи, одговара најмногу кади и туш тезги, заврши било camper, хотел, дома, или dorm туш со оваа ботаничка модерна туш завеса.Лесен за Инсталација : Ова флорални палма туш завеса е лесно да се инсталира, само како приложување на grommets да туш род.Секоја бања завеса содржи 12 премиум пластични прстен дупки кои се вклопуваат добро со стандардни или декоративни завеса прачки за лесна инсталација.ПРАЧКИ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ.Лесно Нега : Оваа симпатична туш завеса е лесен за рака мие или машина перат.Брзо се измијат и да се исчисти со вода или со влажна крпа.Избегне директна топлина, се мијат сам, хлор, не железо панели за издржување панел квалитет.Напомена : ЛОГОТО се споменува и во коментарите Е ОТСТРАНЕТА од туш завеса.Постои само модел без писма за тоа сега. 72 W*72 L инчи со 12 grommet дупки.Вистинските туш завеса можеби малку малку разликата со слика се должи на снимање осветлување и вашиот следи поставување.Сите димензии се мерени рачно со отстапување (движеше) на 1-3 см. 12 ' Рѓа-доказ метал grommets и засилен врвот насловот се обезбеди трајност.Со пластични куки, овој зелен туш завеса е лесно да се инсталира и удобен за вашата употреба.Нашите цветни растенија туш завеса донесува напредни HD технологија на печатење, кој го направи шема јасно, живописни и не е лесно да исчезнат.Креативен и уникатен модел прави да уживате во вашата бања време.HNB палма туш завеса површина е покриена со водоотпорен слој.Спречи бања вода јавните, и да се задржи водата во туш.Bonjour, мојот мед!.Дали сте уметник кој сака да ужива во животот?Или сте живот експерт кој сака уметноста?Изберете HNB, бренд за квалификувани и уметничкиот живот.HNB е домашен текстил производителот специјализирана во туш завеси.Ние ќе се фокусираме на оригиналната шема дизајн преку обезбедување висок квалитет на производот.Вистинските туш завеса можеби малку малку разликата со слика се должи на снимање осветлување и вашиот следи поставување.Сите димензии се мерени рачно со отстапување (движеше) на 1-3 см.

R

Слични производи