.

.

Hultafors 380240 OKR GH Спасување Нож, Мулти-Боја

Hultafors 380240 OKR GH Спасување Нож, Мулти-Боја

DEN 654.72
Количината на стоката

Производителот гаранција може да не се применува.Оваа Hultafors OKR GH Спасување Нож се добива лабава.Производ тежина : 0.121 кг.Отворено Ножеви.Hultafors OKR GH Спасување Нож.Оваа Hultafors OKR GH Спасување Нож се добива лабава.Hultafors нудиме висок квалитет спектар на отворено градина алатки за трговија професионалци и сериозни DIY е.

R

Слични производи