.

.

xigua Мачка Отпадоци Мат - Ајфеловата Кула Мачка Отпадоци Апсењето Мат - Не се Лизга и Издржливи,Перат(17.7×29.5 инчи)

xigua Мачка Отпадоци Мат - Ајфеловата Кула Мачка Отпадоци Апсењето Мат - Не се Лизга и Издржливи,Перат(17.7×29.5

DEN 503.76
Количината на стоката

Донесување ПВЦ жица јамка материјал, со дебели калеми на врвот, хаос ќе остане на тастатурата за да се спречи тоа од се расфрлани по подот.Им помогне на вашите мачки ги задржат своите шепи чисти, и да се избегне пети-scrunching сензација на нечисти отпадоци на вашиот нозе.Должина 29.5" x Ширина 17.7" x Дебели 0.24" Инч.Пена дното материјал на назад перница се зголемува триењето и ефикасно спречува пропаѓање.Кога вашата мачка остава ѓубре кутија, тоа може да се задржи на перница се движат.Рака мие или машина за миење, сушење во сенка.Ве молиме користете благи неутрален детергент за детергент.

R

Слични производи