.

.

Едноставна Houseware 7PK Редовни Облека Торба, Бела, 50/40

Едноставна Houseware 7PK Редовни Облека Торба, Бела, 50/40

DEN 383.28
Количината на стоката

Водоотпорен, Прашина слободни, Перат, Еднократно, Дише со Трајни Патент.Проѕирен, Лесно да се види преку Она што Ќе се Стави во Внатрешноста на Перница. 7 Пакет со 2 Различни Должини L & XL.XL Големина Совршена за Долг Фустан, Gown, Костим, Долго Зимско Палто и Така натаму.L Големина Одлична за Јакна, Кошула, Џемпер, Блузи, Тренерки..итн.Големина : 3 XL : 24"x50" & 4 L : 24"x 40".Направени од PEVA Материјал.Меки, Лесни и Лесно да се Свитка за да Зачувате Простор за Складирање.Едноставна Houseware Проѕирна Облека, Кеси.

R

Слични производи