.

.

Зелена Ден Ранец, Торба Американски Идиот Бенд Логото Службен Црна

Зелена Ден Ранец, Торба Американски Идиот Бенд Логото Службен Црна

DEN 1413.84
Количината на стоката

Официјално Лиценцирани Производ. 45см x 30cm x 15cm.приклучок за слушалки/ media порта и поместена прилагодливи ремени.Голем Капацитет Прегради.Тешко Се Носи Материјал/Заштита Во Текот На.Совршен за на училиште, на фестивали и сето она помеѓу.Се вчита до пространа главната преграда и прилагодување на ремени за носење на вашиот предмети во удобноста на целиот ден, долго. 45см x 30cm x 15cm.

R

Слични производи