.

.

Пластични LED Диоди, LED Диоди Сигурен Преносни за Дома за Индустрија

Пластични LED Диоди, LED Диоди Сигурен Преносни за Дома за Индустрија

DEN 729.60
Количината на стоката

Усвојување на високо квалитетни пластични материјали, парична казна изработка.Користење на анти-корозија материјали да се зголеми работниот век.Вклучувајќи 5 бои LED диоди, кои можат да ги задоволат вашите различни потреби.Со строга контрола на квалитет и обезбедување на квалитет, кој може да бидете сигурни дека стабилноста.Има кутија која може да се чуваат и удобен за носење.Функција : 1. Користење на анти-корозија материјали да се зголеми услуга life2. Со строга контрола на квалитет и обезбедување на квалитет, која може да бидете сигурни дека stability3. Усвојување на високо квалитетни пластични материјали, парична казна workmanship4. Вклучувајќи 5 бои LED диоди, кои можат да ги задоволат вашите различни needs5. Има кутија која може да се чуваат и практично да carry Specification : Предмет Тип : LED Диоди Материјал : Plastic Model : Никој Пакет Листата : 100 x Сина 5mm LED Диоди 100 x Зелена 5mm LED Диоди 100 x Жолта 5mm LED Диоди 100 x Белата 5mm LED Диоди 100 x Црвено 5mm LED Диоди .

R

Слични производи