.

.

Плетенка Перика(cornrow перика)20-24 инчи (one size)

Плетенка Перика(cornrow перика)20-24 инчи (one size)

DEN 3600.00
Количината на стоката

плетенка перика (cornrow перика).средниот дел cornrow перика. -1 Чипка фронтален cornrow перика во Црна боја, 20-24 инчи -Сите перики се направени со човечка коса на база и плетенка со мека свила екстензии -Перика може да се мијат и сушени на воздух -Перика може да трае над 2 години доколку се одржува правилно -Перика може да се прилагоди во различни бои и должина.Кога да нарачате, ве молиме испратете порака пред купување допуштајќи ни да знам дали треба со различна боја или должина -Дозволете 2 работни недели за да се направи перика, бидејќи секоја перика се направени да нарачате.

R

Слични производи