.

.

На Смолкнување Преродба Лесно Тигар Pomade, Фирма Задржете

На Смолкнување Преродба Лесно Тигар Pomade, Фирма Задржете

DEN 455.76
Количината на стоката

Секогаш одржување на губење на здравјето во умот, секоја тегла е рачно изработени со квалитетни растенијата-изведен состојки, за разлика од голем број на вода базирани производи на пазарот кои се полни со груби хемикалии.Лесно Тигар е нашата ја преземе класичен масло врз основа pomade години поминаа од страна.Ние обновено на класици со тоа што ќе убава полу мат финиш и силна чекање со леснотијата на користење за секојдневниот стајлинг. Збогатена со шеј путер, castor, авокадо, и јојоба масло, таа не само што го задржува вашиот стил на местото на целиот ден, долго, но се работи за состојба и ја ревитализира вашата коса. Клучни Состојки; рицинус : работи како длабока балсам за коса Microcrystalline Восок : брави во здрави масла и заптивки елементи надвор; Грејпфрут Масло : работи како анти-микробиолошка & помага да се зајакне корени.Големина : 4oz килибар стаклена тегла.

R

Слични производи