.

.

Грин ЕКС-486-1C ЕКС-Серија Општи Складирање Кабинет, Прилагодлив Полиците, Јасна цел, 48 Висина, 24 Ширина, 72 Должина

Грин ЕКС-486-1C ЕКС-Серија Општи Складирање Кабинет, Прилагодлив Полиците, Јасна цел, 48 Висина, 24 Ширина,

DEN 376.80
Количината на стоката

25" поликарбонат панели во предните врати. 3 точка заклучување на вратата со тешки челик padlocking се справи. 48" висина. 72" Широк. 3 Полици.Грин Производство, Inc. - Општи Складирање Кабинет со Јасна цел Врата - Екстремни должност складирање кабинети се произведени за да ги задоволат барањата на тешки користи во тешки опкружувања.Изградена од 12 мерач челик екстерни компоненти во кој сите заварени изградба.Врати се монтира на 3/8" челични игли со месинг bushings, заварени шарки, и им овозможи на 140 степени на вратата замав.Цврст челик се справи со прифаќа тешки катанец (не се вклучени).Три точка latching систем е врвот и на дното 3/8" бар кодот механизам со 3/16" челик центар latch.Полиците се 14 мерач челик со формирана рабови.Полиците гром во вертикална поддржува на 1" центри.Кабинетот на дното е рамна со отворањето.Дното нога поддржува 6" високи и имаат кат водител на плочи.

R

Слични производи