.

.

PKPOWER AC Адаптер Компатибилен со Altec Lansing Inmotion iM11 iM2 IM3 IM5 Аудио Систем iPod Говорник, Напојување за Altec Lansing Inmotion M302 M650 N12424 Аудио iPod Клупа Говорникот Систем

PKPOWER AC Адаптер Компатибилен со Altec Lansing Inmotion iM11 iM2 IM3 IM5 Аудио Систем iPod Говорник, Напојување

DEN 311.76
Количината на стоката

【СПЕЦИФИКАЦИИ】 : Влез : AC 100-240 V 50-60 Hz, Излез : наизменична СТРУЈА 9 V.Должина на кабелот : 6.6 нозе.НИ стандарден приклучок. 【Компатибилен со】 : AC Адаптер за Полнач за Altec Lansing Inmotion M302 M650 N12424 A10052 R03 AMDD-20090-1600 EUDF-15090-1602 i M11 i M2 IM3 IM5 i M11 i M3c i M3 CBLK Аудио i Pod Клупа Собраниски Систем. 【Безбедност Перформанси】:Направен од врвни материјали и кој со V-0 одделение пламен retardant, OVP, OCP, SCP Заштита, тоа ќе биде многу сигурна, отколку другите.Животот на снабдувањето со електрична енергија е повеќе отколку на други производи, се прави тоа издржливи и прифатлива производ.PKPOWER AC адаптер за полнач има положено FCC тест со сертификати. 【ЗАБЕЛЕШКА】 : Поларитетот : Центар позитивниот(+).ЗАБЕЛЕШКА : Бидете сигурни дека вашиот уред е под или еднаква на 9v 2a излез. 【За Поддршка на производот】 : на Клиентите може да се добие целосна наплата во рок од 30 дена поради квалитетот на производот проблеми.Ние стоиме зад нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.

R

Слични производи