.

.

HUIZHU 10pcs Празни 100ml ЈП Уникатен Dropper Шише DIY Течни dispensor Шише Течни Рефил Шише Течни апликатори Шише Течни dispensor (Мешани Бои, 100ml X 10pcs)

HUIZHU 10pcs Празни 100ml ЈП Уникатен Dropper Шише DIY Течни dispensor Шише Течни Рефил Шише Течни апликатори

DEN 2304.00
Количината на стоката

10pcs 100ml празни ЈП Уникатен dropper пластични шишиња, 10pcs водоотпорен ознаки , 1pcs Buckskin Бришејќи течни крпа ,5pcs инка ,LDPE материјал, 10pcs обоена капа за корисникот за да се идентификуваат корист/content во шишиња. 100ml капацитет шише со прецизна капацитет скала марка за корисникот дораснати течност.Лесно да се притисне,течење слободни,трајни и еднократно.Добро шише за прецизно намалува.дијаметар 41mm,висина : 117mm, апликатори совет штекер е 14.5 Gu, кој е поголем од најчестите совети,таа одговара на тенки течни и густа течност,шишето се меки и лесно се притисне, густата течност ќе НЕ блокира во шише вратот или совети.капа затворање уверувам нема истекување 100% .вие не ќе го изгуби една капка течност.Безбедност : Сите шишиња се исполнат за безбедност на Храна ФДУ & BPA стандард useage, тоа е добра опција за вас да се подели на вашиот течност во голем шише во мали посебна шишиња.Тој исто така одговара на купувачот кој купува сок на големо и сакате да repackage за лесно ракување.Среќен DIY вашиот течност.Примена : Шише за Механички мазива/Хена апликатори/Суштината/било лепак апликатори/подмачкување на нафта/Течности/Масла/сок/емулзија/Решение течни/парфеми/вкус течни/мастило/слика/капки за Очи/етерични масла/ коса/брада масла/ масажа масла/нафта мешавина.Лесно носење шише.Пресврт Врвот Стискаш Шишиња се совршен за чување и издавање многу типови на течности и DIY течности за кујна,апарати за домаќинство,занаети и хоби.обоени капи за на корисникот да се идентификува течност , ознаката за корисникот може да пишувате коментари за , прецизна скала капацитет знак се многу уникатна и практично користење за сите DIY течни љубовници.

R

Слични производи