.

.

Црна Кањонот Смирна & Виолетова Миризливи Argan Масло Коса Шампон, средството за смекнување на косата и Косата Detangler

Црна Кањонот Смирна & Виолетова Миризливи Argan Масло Коса Шампон, средството за смекнување на косата и Косата

DEN 1984.80
Количината на стоката

Мирис : Смирна & Violets (Смирна и виолетова во нашата мистичен мирис база на овошје, ориентални цветни, neroli, килибар и musks).Црна Кањонот Шампон и средство за смекнување на косата, додава сјај и хидратација на косата.Косата Detangler помага да се олабават и подмачкување на косата јазли.Достапни во 1000 мирис опции. 16 Оз Шампон, 16 Оз Клима Уред, 4 Мл Коса Detangler.Мирис : Смирна & Violets (Смирна и виолетова во нашата мистичен мирис база на овошје, ориентални цветни, neroli, килибар и musks).

R

Слични производи