.

.

Батерија Кат Sweeper, Тивко Нерѓосувачки Домашна Безжична Електрични Рака Притисни Sweeper Врти Метла Четка Домаќинство Чистење со Рачка, Моторните Brushroll ЕУ Приклучок

Батерија Кат Sweeper, Тивко Нерѓосувачки Домашна Безжична Електрични Рака Притисни Sweeper Врти Метла Четка

DEN 1972.80
Количината на стоката

【Моќен вшмукување】На прилагодливи вшмукување брзина може лесно да се чисти тесен области, како што се на дното на троседот, потесна област во аголот, и длабоко чистење на вашиот дом животната средина. 【Материјал】Изградена на трајни поцинкуван челик и ABS пластика.Глава swivels непречено да се Управува без напор околу, под и зад мебел. 【Моќна батерија】Полнење, време на полнење 4-5h, користете време е за 60 минути. 【Променливи】Ултра лесен и вртливата волан.Лесно маневрирање на било која површина.Тоа може слободно да го промени својот агли, ѕид агли, агол на мебел и софи може да биде лесно да се чисти. 【Погодно ѓубре празни】Dustbin капацитет 10 унци; Оставете нема неред зад до 30 минути убедливо моќ.Лесно-отворете остатоци пан напор за чистење.Отворете прашина кутија за изнесување на ѓубрето, да ги задржи вашите раце подалеку од нечистотија, и да ги задржи вашите раце се чисти.Опис : тип на Производ : Електрични Sweeper Whether да се донесе на далечинскиот управувач : Нема Убедливо машина стил : пол тип на Напојување режим : AC Времето функција : нема мерењето Изглед : пол тип Оценет напон : DC6 V дадената област : 150 квадратни метри или повеќе Чистење пат : случајни постои мерењето закажување функција : Нема Капацитет : 0.28 L Номинална моќност : 6 W LCD display : None тип на Прекинувач : нормален копчето Употреба околина : дома Sweeper функција : влечете ги понесете вшмукување Дали да ја полните автоматски : Нема Номинална фреквенција : други Операцијата на владата : механички Напон : 110-220 v Батерија : 2500 mah 6 v DC Номинална моќност : 6 w Ѓубре капацитет : 280ml Бучава : помалку од 60 децибели време на Полнење : 4-5h работното време : 60 minutes Convenient голем капацитет 280ml прашина кутија : На 280ml голем капацитет прашина кутија и безбедност филтер се многу лесен за употреба и може лесно да се чисти.Исправена чистење : Вие само треба да се контрола на правосмукалка да се справи со чистење и чистење со една рака, така што таа може да издржи upright Packing листата : 3 Дел x Справи со, 1 x Полнач, 1 x Домаќин Тело, 1 x Cloth Note : Боја отстапување може да постои поради различни monitor settings и светлина, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.

R

Слични производи