.

.

J56JIW2jjsim Бремени Перница У Облик Стомак Поддршка на Половината Страна Поддршка со Полно Тело, Перници за Жените Стомакот Назад Бебе Sleeper на Бременост, Породилно Перн?

J56JIW2jjsim Бремени Перница У Облик Стомак Поддршка на Половината Страна Поддршка со Полно Тело, Перници за

DEN 2299.20
Количината на стоката

Брзо спиење : Кога бремената жена спие на перница, мека и дише, таа ќе заспие брзо.Премиум материјал : материјал на перница е хемиски влакна, што е не-токсични, безопасни, и удобно.Широка употреба : перница е мултифункционален, и тоа може да се користи како назад перница, од страна на перница за спиење ,и абдоминална перница.Функција : перница е дизајниран за бремена жена, која може да се заштити половината и бебето во стомакот.Скриен патент : невидливи патент дизајн, може да се земе од отстранлив капак, не off-line или оштетување на кожата.Бремени Перница У Облик Стомак Поддршка на Половината Страна Поддршка со Полно Тело, Перници за Жените Стомакот Назад Бебе Sleeper на Бременост, Породилно Перница Подлога у облик бремени pillow100% сосема нов и висок quality Features:Премиум материјал : материјал на перница е хемиски влакна, што е не-токсични, безопасни, и удобно.Функција : перница е дизајниран за бремена жена, која може да се заштити половината и бебето во стомакот.Брзо спиење : Кога бремената жена спие на перница, мека и дише, таа ќе заспие брзо.Намалување назад стрес : Вие не може да спие на една страна со помош на перница, кои можат да ви помогнат да се преземат некои притисок off твојот грб.Скриен патент : невидливи патент дизајн, може да се земе од отстранлив капак, не off-line или оштетување на кожата.Широка употреба : перница е мултифункционален, и тоа може да се користи како назад перница, од страна на перница за спиење ,и абдоминална перница.Спецификација:Материјал : Хемиски Fiber Optional стилови : -1/-2/-3/-4/-5/-6/-7 Adjustable должина прибл.62cm/24.40 in Color : Како на сликата shown Quantity : 2 Pcs Note:ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет Содржина:2x Waist Перници(други додатоци демо на сликата не е вклучена.).

R

Слични производи