.

.

USB 3.1 Тип В Машки да Micro USB 5 Pin Б Машки Plug Конвертор OTG Адаптерот Доведе Кабел за Податоци за Мобилен,0.25 м

USB 3.1 Тип В Машки да Micro USB 5 Pin Б Машки Plug Конвертор OTG Адаптерот Доведе Кабел за Податоци за Мобилен,0.25

DEN 143.28
Количината на стоката

Користете Тип-В ѕид полнач,Тип-C автомобил полнач,Тип-C powerbank поврзување на овој кабел за полнење на Micro USB уреди.Исто така, можете да користите USB машки да Micro USB женски адаптер за поврзување на овој кабел за полнење Тип В на паметни телефони.Поврзете компјутер со Тип-C USB порта (Погоден за Chromebook Pixel, Галакси S9 S8 Забелешка 8 итн.) да USB 2.0 Микро USB-от уред.USB Тип : USB 3.1 Тип-CCertification : CEUse : Camera Model Број : S-425 Offers сигурен поврзаност на таблет компјутер, паметен телефон, дигитална камера, или наследство USB периферни уред со Микро-USB.Тип C connector е нов дизајн за USB 3.1, реверзибилна plug ориентација & кабел насока.Реверзибилна дизајн - лесно да го вметнете Тип-C connector во било кој Тип-C овозможено уред (не е важно на која страна е up).Поддршка Scalable моќ полнење и пренос на податоци.Тоа може да префрлувате музика, фотографии, и податоци од постоечки лаптоп со брзини на пренос до 480 Mbps.Конектор А : USB 3.1 Тип C male Connector Б : Micro USB male Quantity : 1 КОМПЈУТЕР.

R

Слични производи