.

.

6 Парчиња Зима Уво Потоплите Headband Зима Вратот Gaiter за Ладно време Работи Спортски Sweatband Не се Лизга Руно Headband Уво Покрие Muffs за Девојки Жени Мажи Активност

6 Парчиња Зима Уво Потоплите Headband Зима Вратот Gaiter за Ладно време Работи Спортски Sweatband Не се Лизга

DEN 383.76
Количината на стоката

Зимски додатоци : пакетот е составен од 3 парчиња од руно headbands, 3 парчиња на руно вратот gaiters, тие нудат заштита на главата и вратот, доволно количество се понудени за да се задоволат секојдневните барања за носење и замена.Да ве загрее : зимски уво потоплите headband акции на лесни функција која е мазна за да се носат, во исто време, таа обезбедува доволно топлина за главата и ушите, ушите ќе веќе не чувствуваат болка во ушите погодени од студениот ветер, особено добро да се носат во outdoor спортови во зима, ноќ и во раните утрински часови, практичен додаток во секојдневниот живот и студено време.Применливи ситуација : вратот gaiters и уво потоплите headbands функција како затоплување вас, па тие се прилагодени во секојдневниот живот, скијање, мотоциклизам, трчање, велосипедизам, качување на планината , аикидо, велосипедизам и други активности на отворено.Удобно материјал : работи спортски sweatbands и лицето bandannas се направени од катјонската поларните руно, да се има целосна заштита понудени од страна на двојно слоеви, без fuzz топката, анти-статички, дише, брз сува, мека и издржливи, луѓето ќе ги најдете удобно и лесно да се носат, не е лесно да се скрши, боја печатени погоре е тешко да исчезнат надвор, да ви служи за долго време.Големина детални информации : уво потоплите headband мерки за прибл. 25 см/ 9.84 инчи во должина, со широк големина од 28 cm/ 11 инчи во должина, еластичен функција не влијаат на нејзиниот добар изглед форма, соодветна големина одговара на повеќето луѓе, и за маж и жена, возрасни и деца. 6 Парчиња зима уво потоплите headband зима вратот gaiter за ладно време работи спортски sweatband не се лизга руно headband уво покрие muffs за девојки жени мажи активност Затоплување функција : Зимски уво потоплите headband и лицето bandanna се и да ви обезбеди доволно топлина во ладна weathers, нивната мазна на допир донесува руно материјал има за цел да ја испорача удобно носење период за вас.Поддржани од нив, можете да се чувствуваат сит во активности на отворено, вклучувајќи одење, скијање, мотоциклизам, трчање, велосипедизам, качување на планината , аикидо, велосипедизам и повеќе.Спецификација : Материјал : катјонската поларните руно Големина : headband : прибл. 25 см/ 9.84 инчи во должина, со широк големина од 28 cm/ 11 инчи во должина Боја : како што е прикажано во слика Пакетот вклучува : 3 x Зима уво потоплите headbands 3 x Зима вратот gaiters Топло известување : Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете мала разлика на големината.Таму може да имаат мала боја разлики поради различни прикази.

R

Слични производи