.

.

X-DREE 230Pcs Црвено Жица од Бакар Crimp Конектор Изолирани Ferrule Pin Кабелот Крајот Терминали AWG14(230Pcs Црвено Жица Conector де engarce де cobre Aislante Terminales terminales де extremo де кабел де clavija

X-DREE 230Pcs Црвено Жица од Бакар Crimp Конектор Изолирани Ferrule Pin Кабелот Крајот Терминали AWG14(230Pcs

DEN 206.16
Количината на стоката

Име На Производ : Мозок Крајот Терминали;Модел : E2508. Дизајн : Изолирани Tube Type;Материјал : ПВЦ, Бакар (Калај-Обложено).Боја : Сребрена на Ѕвонење, Црвена;Одговара Кабел Големина : 2.5 mm2/ 14 AWG.Max.Температура : 105 C;Адаптери : 300 V(Temperatura máx. : 105 C; Адаптери : 300 v.Net Тежина : 31g;Пакет Содржина : 230 Компјутери (+/-2%) x Кабелот Крајот Терминали(Peso neto : 31 g; Contenido del paquete : 230 piezas (+/- 2%) x terminales де extremo де кабел. 230 Pcs Црвено Жица од Бакар Crimp Конектор Изолирани Ferrule Pin Кабелот Крајот Терминали AWG14 Tube тип дизајн, одговара за 14 AWG кабел жица, пред-insulate жица ferrules кабелот крајот терминали.Лесно да се поврзете со електрична жица и да се зајакне нејзината сигурност и безбедност.За престанок заробени жица во терминал блокови.Опис на Spanish230 Pcs Црвено Жица Conector де engarce де cobre Aislante Terminales terminales де extremo де кабел де clavija AWG14 Nombre del producto : Terminales де extremo де кабел; Modelo : E2508 Diseño : Tube Type aislado; Материјал : ПВЦ, cobre ()Боја : tono plateado, rojo; Tamaño del кабел apropiado : 2.5 mm2 / 14 AWGTemperatura máx. : 105 C; Адаптери : 300 v Peso neto : 31 g; Contenido del paquete : 230 piezas (+/- 2%) x terminales де extremo де кабел.

R

Слични производи