.

.

Љубовта е Четири Нозе Збор Смешно Поврзана Beanie за Мажи Жени Топло&Мека Зимски Капи Черепот Црна Капа

Љубовта е Четири Нозе Збор Смешно Поврзана Beanie за Мажи Жени Топло&Мека Зимски Капи Черепот Црна Капа

DEN 335.76
Количината на стоката

100% Акрил.Рака Мие Само.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ЧЕРЕПОТ КАПА : Ова beanie капи за мажите и жените се направени од 100% мека парична казна Акрилик.Топлата черепот капа не само топло, дише, не-pilling, нема да овенат, анти-намалување, но, исто така, може да се чува главата и ушите, долго-траен топлина за пријатна и удобна зима.BEANIE ШАПКА ДИЗАЈН : На slouchy beanie се дизајнирани со еластична ребро.Нашите смешни beanies се многу таписерии и убаво.Нашите поврзана шапка ќе се земе вашата зимска облека за да на следното ниво и имаат прекрасен Божиќ време!.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : На акрил на платно може да се супер водат да се задржи вашата глава удобно, а останувајќи активен на отворено во кул температури услови со снег.Тоа може да одговара на сите луѓе, не премногу силно или премногу лабава.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ЗИМСКА ШАПКА : Нашите смешни scull капа е совршен за зимски активности на отворено и спорт.На пример, скијање, сноубординг, создаваат, трчање, јавање коњи, кампување, туризам, уметничко лизгање, итн.Во исто време, slouchy beanie, исто така, може да се како на мажите или на жените додатоци, мажите или жените beanie headband, beanie перика за жените,шлем лагер и така натаму.НАЈДОБРИТЕ ПОДАРОЦИ : Нашата унисекс Божиќ beanie е многу погодна како совршен подарок за татко,мајка,сопруга,сопруг,пријател или некој те сакам луѓето,исто така, може да се толку добри подароци за роденден, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Божик, Нова Година или партија.Примачот ќе сакаат ова и го носат толку често колку што тоа би можело да биде.

R

Слични производи