.

.

6pcs Ноктите Налепница Кул англиски Писмо Налепници за Нокти Фолија Срцето Дизајн Ноктите Додатоци Мода Нокти Налепница

6pcs Ноктите Налепница Кул англиски Писмо Налепници за Нокти Фолија Срцето Дизајн Ноктите Додатоци Мода Нокти

DEN 2344.80
Количината на стоката

Еко-пријателски & Здравје â€" Сите серија на ноктите decals се изработени од еколошки материјали, Тие се живи и здрави, ве молиме да ги користат со доверба.Влажни вашите нокти, а потоа нежно место на налепницата на ноктите површината страна и притиснете цврсто.Пресуши вишокот на вода со хартиена крпа, потоа се применува topcoat на.Исто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.Може да се користи како Роденденски Подарок, Божиќ Подарок, Нова Година на Подарок.Широка Примена : Ова нокти налепници се најдобриот подарок за вашите женски , вашата мајка, жена ти.Одлично за вашите нокти и ноктите украси.Совршен за домашна употреба и ноктите салон.Како да го користите : Чистење и полирање на ноктите, отсечени саканата моделот приближно да се отстрани филм и потопување во вода за 10-20 секунди.Име : Ноктите Sticker Material : Ноктите sticker Quantity : 6 PCS.

R

Слични производи