.

.

Nicokee Торба за Лаптоп Старата Култура Големи Гроздобер Мапа на Мапата на Светот Патнички Торба Бизнис Сметководствена се Справи со Торба за Жени/Мажи/Девојка Лаптоп

Nicokee Торба за Лаптоп Старата Култура Големи Гроздобер Мапа на Мапата на Светот Патнички Торба Бизнис Сметководствена

DEN 257.28
Количината на стоката

Компатибилен Големина : Одговара за 14 инчи лаптоп.Shockproof материјал : Shockproof мека обвивка-анти-статички,да може ефективно да го апсорбира ударот и да се намали штетата предизвикана од случајно судири и гребнатини.Dual Странични Џебови : Два странични џебови и еден zippered пред џеб за да се уредно организира вашите мали додатоци како што се полначи,копчиња,мобилни телефони,моќ адаптери,кабли приклучок за слушалки,notepads,картички,USB кабел,глувчето,перо,и повеќе.Прилагодливи Рамо, Рака : Прилагодлив и отстранлив рамо ремени и удобно рачки за удобен и стилски сметководствена.Како прилог кој се користи за прикачување на рамо, рака.Пренослив и прилагодливи поместена рамо, рака има максимална должина на 27.6 инчи и максимална должина на 48.8 инчи.На врвот се справи може да биде скриена во џебот кога не е потребен.Можете да го користите како торба,гласник торба и briefcase.Убава Прилика : Каже збогум на досадна боја лаптоп мозокот.Надворешна шема стил ви овозможува да земете вашиот лаптоп во уникатен торба.Оваа торба може да биде и секојдневен и професионално,тие лесно се оди преку рамо.Назад појас може да се дефинира за да се количка syitcase кога ќе ја искористам оваа торба за лаптоп да патуваат е парична казна избор.Можете да ги користите за да го носи компјутер на колеџ класа,на деловен состанок и така натаму.Направени од shockproof сунѓерот и мека внатрешна пената перница материјал за заштитете го вашиот лаптоп од удари,удари и гребнатини.

R

Слични производи