.

.

KATAKU Адут Desantis '24 Црна Возрасни Еластичен Мода Поврзана Капа Хеџинг Секојдневен Beanie Топло Шапка

KATAKU Адут Desantis '24 Црна Возрасни Еластичен Мода Поврзана Капа Хеџинг Секојдневен Beanie Топло Шапка

DEN 215.76
Количината на стоката

100% Полиестер.Плоштад Класичен Прстен затворање.Рака Мие Само.Материјал : Оваа Мажите и Жените Адут Desantis '24 Brimless Писоар Капа Е Направен од 100% Мека парична Казна Акрилик.На Brimless Писоар Капа Не Само што ги Држи Топло, Но, исто Така Држи Главата и Ушите Топло за Долго Време, Така Што Ќе Може да го Поминат Топло и Удобно Зима.Трамп Desantis '24 Brimless Писоар Капа : Топло Жените Brimless Писоар Капа и Мажите Brimless Писоар Ззп Може да Се Прилагоди Слободно На Главата.Па Тоа Може Да Се Соберат Сите, Не Се Премногу Тесни Или Премногу Лабава.Тоа Не Е Само Погодна за Мажите и Жените, Но исто Така Погоден за Тинејџери.Повод : Нашата Интересни Черепот Шапка Е Многу Погодна за Зимски олимписки Активности и Спортови.Можете Да Изберете Нашите Топли Brimless Писоар Капа, Која Е Многу Погодна за Трчање, Велосипедизам, Кампување, Патување, уметничко Лизгање, Итн.Перење Инструкции : Тоа Е Препорачливо да се Мијат Со Рака и Помалку.Тоа НЕ Може да Се Пеглаат Или Машина Измиени.Обезбедување на квалитет : Ако Не Сте Задоволни со Производот, ве Молиме Контактирајте со Нас и Ние Ќе Ви Обезбедиме со Задоволителна Услуга.Трамп Desantis '24 Адут Desantis '24 Возрасни Хеџинг Beanie Шапка Топло Отворено Черепот Chemo Види Hat The Brimless Капа Е Совршено Парче за Есен и Зима.Тоа Е Специјално Дизајнирана да Ви овозможи со Стил Кој Ви Држи Топло.Секоја Боја Е Мека и Удобна.Сите Стилови Се Погодни за Сите Активности на Отворено Материјал : 100% Полиестер Капа Обемот : 55-59cm Оваа Термички Ззп Може да се Водат за да се Одговара без Оглед на Вашата Глава Тип Или Фризура.На Brimless и Brimless Писоар Капа Опфаќа Ушите и Обезбедува Дополнителна Топлина за Вашите Уши и Образи.Можете Да Го Носат Во Затворени Простории Или На Отворено Brimless Писоар Капа, Brimless Писоар Капа, Хеџ Капа, Earmuff Капа, Топло Отворено Капа, Манжетната Капа, Откри Капа, Откри Капа, Хемиски Капа, Спиење Капа, Шамар Капа, Куполата Капа, Танчерка Капа, Да Се Види Капа, Headdress, Headscarf, Шлем Подлога, Воена Тактичка Капа, Санки Капа, Секојдневно Капа, Ски Ткаенината Капа, Ски Капа За Спиење, Оди Куче, Се Вози Велосипед, Ски, Се Кандидира, Кампување, Патување, Риболов, Пешачењето, Мотоцикли, Страни, Отворено Спорт, Трчање, Уметничко Лизгање, Велосипедизам, Фудбал, Референци, Патува, Јавање Коњи.Апсолутно, Модерен Возрасни Адут Desantis '24 Brimless Brimless Шапка.

R

Слични производи