.

.

MNSRUU Мали Козметички Торба за Девојка Жените Патување, Цвеќиња и Черепи Шминка Toiletry Организатор Кеси со Прегради

MNSRUU Мали Козметички Торба за Девојка Жените Патување, Цвеќиња и Черепи Шминка Toiletry Организатор Кеси со

DEN 311.76
Количината на стоката

ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ : 1 главни архивиран оддел, 5 внатрешни работи различни оддел со еластична дизајн.Тоа може да се одржи вашата concealer, кармини или други мали предмети.Организирајте ги вашите toiletries, козметика, патување материјали, сè е лесно да се најде.ЗАСТАНЕ : Козметички кеси за жените застане.Тоа може да се задржи својот облик и стојат добро, дури и кога е празна.Патент дизајн е убава и удобен.УБАВ МОДЕЛ : Единствена шема дизајн, симпатична и убава печатени, живописни бои, бледнеат-отпорни.Тоа ќе биде одличен подарок за жени и девојчиња, ќерка, сопруга, пријателка, пријател.Убав подарок chioce за Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Мајката, Роденден итн.МАЛИ КОЗМЕТИЧКИ ТОРБА : козметичката торба е направен од twill ткаенина, високо квалитетни, трајни, стилски и убави.Мали и преносливо, погоден за чување на козметиката се користи за време на патување за девојки кои сакаат да патуваат до продавница за козметика.ГОЛЕМИНА : 6.5 инчи x 2.5 инчен x 4 инчи.MNSRUU е краток за Мојот Нов Стил на ""R"" Непобедлива Уникатен Ние сме страстни за да им се овозможи да ги додадете вашите уникатни стилови на кој било дел од вашиот живот преку прилагодување Со MNSRUU, лесно да се изразат вашиот дизајн идеи, ослободете ја вашата креативност Бренд : MNSRUU Точка Име : Мали Козметички Торба Материјал : Оксфорд Ткаенина Материјал Пакетот Вклучува : 1 Козметички Торба Димензии : 6.5 во(L) x 4in(H) x 2.5 во(W) Функција 1. Повеќе Џебови 2. Високо Квалитетни и Издржливи 3. Лесни 4. Лесен за Чистење 5. Убаво Шема Дизајн Секоја девојка е убава мала принцеза!Оваа шминка торба организатор погодна за двете дома и патување Одлично за чување на шминка козметика, toiletry, се соочуваат со четки, или било дневниот stuff Beautiful печатени, издржлив, лесен, патент затворање Тоа е прекрасен подарок за вашата ќерка, сопруга, пријателка, пријател, Убаво подарок chioce за Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Мајката, Роденден итн Доколку имате прашања, ве молиме контактирајте со нас!.

R

Слични производи