.

.

Екран Камења Складирање Кутија, мали, бели, со сива ткаенина

Екран Камења Складирање Кутија, мали, бели, со сива ткаенина

DEN 2399.76
Количината на стоката

Изработени од дрво и платно.групи на 3 кутии.Совршен за на повеќе апликации.меморија и организатор.друга боја опција : Сиво - SGT56. Ова е чување на кутија Направена од дрво и ткаенини од Екранот Камења кој е совршен за повеќе апликации. 3pcs во собата.

R

Слични производи