.

.

ZXJTX Леб Кошеви за Табела Круг Ратан Кутии со Капак Рачно Ткаени Мулти-Цел Плетен Фах Пикник Храна Леб на Маса Складирање Кошница Чување, Организација (Боја : 22x13cm)

ZXJTX Леб Кошеви за Табела Круг Ратан Кутии со Капак Рачно Ткаени Мулти-Цел Плетен Фах Пикник Храна Леб на Маса

DEN 1826.40
Количината на стоката

Кога се романтични и домот се меша и натпревар дела се поставени, тие не се само садови, но исто така човекот е роден за вас.Целиот процес е направено со рака, тоа трае долго време да се заврши.Површина е мазна, дупка со-бесплатно, совршен изработка.Секој детаљ е внимателно ткаени, површината се чисти.Кутии е многу густа и издржливи.Лесно да се чисти, ги чистат со влажна крпа.Креативна стил, овозможувајќи различни choices Product име : Леб basketcolour : Кафе color Material : Есен vine Size : 28*13cm Size : 22x13cm Package Содржина : 1 * Пациентот basket Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.прашува : 1. Се проценува дека времето на пристигнување на стоката е 7-20 дена.2. Ве молиме проверете ја големината и бојата на производот внимателно пред купување.3. Освен за производите што е прикажано во овој производ, без други елементи се вклучени.4. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлики, ве молиме да се разбере.5. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.6. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да го решат проблемот што е можно поскоро.

R

Слични производи