.

.

LBRST 5pcs Кабината Маркер трајни Врвот Покривот Работи Светла Леќа одговара за 1999-2015 за Ford F250 F350 F450(чад Леќа Розова Светлина

LBRST 5pcs Кабината Маркер трајни Врвот Покривот Работи Светла Леќа одговара за 1999-2015 за Ford F250 F350

DEN 815.76
Количината на стоката

FITMENT : Функционира како Светилки, од страна на маркер или идентификација светлина,Приколка, Светлината итн.Универзал за 12 V возила како Магнети Камион Приколки SUV ван Караван и Брод Lorry Автобус итн.ФУНКЦИЈА : Секој комплет се карактеризира со силен ABS пластика леќа која ќе ја изгуби бојата од продолжена изложеност на сончева светлина.Ултра сјајна LED светло и издржливи LED светло.енергија-Заштеда на енергија и ниска температура, shockproof &Трајни.Издржливи : Пристојна затворен во двата пред објективот и назад жица води.подводните за сигурен сите временски услови употребливост.ВИДЛИВ : висок интензитет ЛЕР е ставен зад светлина растурање објектив дизајниран за да се интензивира светлина излез и опкружен со ефективна физичка акција рефлектор за подобрување на дневно и ноќно видливост.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : само исклучување на вашиот фабрички оригинални светла и гром овие во нивното место.

R

Слични производи