.

.

Нога Нега Облека Сува Кожа Поправка на Нозе Зима Пукнатини И се Користи За Суви И Испукани Нозе за Нега на Кожата на Нозете Calluses И Мртвата Кожа 200ml

Нога Нега Облека Сува Кожа Поправка на Нозе Зима Пукнатини И се Користи За Суви И Испукани Нозе за Нега на Кожата

DEN 222.96
Количината на стоката

【Нога Пилинг Спреј Портокал Масло】Нога пилинг портокал масло спреј навлажнувачки хидратантен јадев кора исклучување спреј, отстранете нога мртвите кожата за неколку секунди!. 【Нога нежна Грижа】Нашата нога пилинг спреј портокал масло може ефикасно да се отстранат груб, мртов и callused кожата.Тоа исто така може да придавам влогови и се храни коренот на ногата, особено за време на сувата сезона. 【Ефикасноста】Тендер чистење и негување на кожата на ногата исто време да им помогне да се подигне кожата влажна и против сува, груба.Без лош мирис, без иритација. 【Лесен за Употреба】препорачливо е да се впие ги вашите нозе околу 10 минути да омекне на кутикулите.Спреј спреј за сериозно пилинг за нозете, нежно тријте со вашите раце, или бришење со крпа.Само мие со вода, се препорачува да се користи го 2-3 пати неделно. 【Широко Применливи】 Можете да го споделите со вашите пријатели и семејство.Чисто природни состојки го прави погоден за повеќето типови на кожа.Нога Нега Облека Сува Кожа Поправка на Нозе Зима Пукнатини И Анти-Пилинг се Користи За Суви И Испукани Нозе за Нега на Кожата на Нозете Calluses И Мртвата Кожа 30/100ml Product продажба point FEET КОИ СЕ МЕКА КАКО БЕБЕШКО на НОЗЕ?Постојана ексфолиране е клучот!!Тежина : 200ml (Добро за 3-5 месеци)Може да се користи на нозете, колената и лактите 100% ОРИГИНАЛНИ / AUTHENTICHot продавање на производ во KOREAExfoliation; навлажнувачки Кожата; Кожата nourishing Exfoliate мртвите кожата cells Leaves кожата мека и soft Good за чувствителни skin Made на природни ingredients Mist или Спреј тип; лесно да се use How да го користите : Спреј каде што сакате да разлиствам, се чека 10-20 минути потоа бришење тивко.Разлиствам секои 2 недели.Производ содржи батерии 1x Нога Нега Спреј.

R

Слични производи