.

.

12 Парчиња Eyelash Aftercare Кеси 12 Lash Шампон Четки 12 Празни Маскара Стапче Цевки 12 Eyelash Четки 25 Lash Aftercare Картички 25 Рефил Додатен Lash Удар Картички Eyelash Шминка Додатоци

12 Парчиња Eyelash Aftercare Кеси 12 Lash Шампон Четки 12 Празни Маскара Стапче Цевки 12 Eyelash Четки 25 Lash

DEN 431.76
Количината на стоката

Она што Ќе Добиете : пакетот содржи 12 парчиња lash шампон четки, 12 парчиња јасно пластични шишиња, 12 парчиња eyelash aftercare кеси, 12 парчиња лак за женски стапче цевки, 25 парчиња lash aftercare картички 25 парчиња рефил додатен lash удар картички, 98 парчиња во вкупно, доволно за вашата секојдневна употреба.Соодветна Големина : на маскара прачки со цевки се прибл. 11 x 1 cm/ 4.3 x 0.4 инчи, овие eyelash aftercare кеси се прибл. 18 х 13 cm/ 7 x 5 инчи во големината, lash шампон четки мерка прибл. 10 cm/ 4 инчи во должина од 1 cm/ 0.4 инчен во ширина, картичките се прибл. 8.9 x 5.1 см/ 3,5 x 2 инчи.Материјал Информации : овие јасна пластични шишиња усвојување на домашно МИЛЕНИЧЕ пластика, овие eyelash aftercare кеси се направи на ЕВА материјал, овие lash шампон четки и маскара прачки со цевки усвојување на пластични материјали, овие картички се направени од бакар печатење на хартија, тие може да помогне за долго време и може да ви овозможи имаат пријатен користење чувство.Удобен за Носење и Чување на : овие lash шампон четки сапун шише се поставува светлина во тежина и не се многу големи во големина, што не зафаќаат многу простор, и може да се стави некои од нив во вашата шминка кеси или suitcases, погодно за вас да ги заедно.Повеќе Функции : овие шминка остатоци сеуште се остави на вашиот удари со камшик и lash шампон четки отстрани повеќето масла, правење на вашиот трепките, на лицето и на носот чисто и уредно, и овие маскара прачки со цевки се лесни и мал, лесен за употреба и удобен за носење и чување, помагајќи ти да се одделат трепки пред или по маскара апликација.Идеална комбинација : Постојат вкупно 5 производи во оваа група, и за секој производ има заедничка карактеристика, која е eyelash дизајн, соодветни за жени, што е подобро за козметички салони.Слатка претставува : Овие eyelash шминка додатоци се убави и исклучителна подароци за вашето семејство и пријатели кои сакаат око шминка или да се отвори салон за убавина бизнис, кои се убави и слатки подароци за роденден, свадба, деловно отвори и повеќе.Карактеристики : Материјал : Eyelash aftercare торби : ЕВА Lash шампон четки и маскара прачки со цевки : пластични Шишиња : ПЕТ пластични Картички : бакар печатење на хартија во Боја : како на слики прикажани Пакет вклучува : 12 x Eyelash aftercare кеси 12 x Lash шампон четки 12 x Црна маскара прачки со цевки 12 x Јасно пенење шишиња 50 x Картички, Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот.

R

Слични производи