.

.

Симпатична Бебе Слон Цвет Pillowcase, Кралот Големина Мека Перница Случај Покрие Плик Затворање Машина Перат 20 x 40

Симпатична Бебе Слон Цвет Pillowcase, Кралот Големина Мека Перница Случај Покрие Плик Затворање Машина Перат

DEN 245.76
Количината на стоката

Кожата-friendly Pillowcase : се Направени од издржлив мека Свила Полиестер, природни, дише, противалергиски и згаснат-отпорни.Нашата симпатична pillowcases се гарантира да биде пријател на вашата коса и кожата.Симпатична Практични Pillowcase : Плик отворање дизајн без патент, лесно вметнување и отстранување на перница влошки.Погоден за дома декор, дневни соби, спални соби, канцеларии, кујна и сл.ПАКЕТ содржи : 1 КОМПЈУТЕР Pillowcase (Перници не се вклучени.).Ве молиме изберете соодветна големина од 20"W x 26"L, 20"W x 30"L, 20"W x 36"Л ви Благодариме за вашето трпение.Смешни уметност двојно страни ткаеше перница покрива.Подарок за момчиња и девојки Роденден, Божиќ ноќ на Вештерките Вљубените итн.Лесно Нега : Препорачуваме за перење пред првата употреба.Машина за миење со ладна и собори сува на ниско ниво.Ве молиме не кајгана.Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.Тоа е наша одговорност за да им служи на секој клиент добро.За : Услуга Гаранција : ве Молиме слободно контактирајте со нас.Тоа е наша одговорност за да им служи на секој клиент добро.Направени од мека Свила Полиестер.Исклучително дише и противалергиски.Секоја цел содржи 1 КОМПЈУТЕР pillowcase, перници не се вклучени.Ве молиме изберете соодветна големина што ви треба.Машина за миење ладно, собори сува ниска .Подарок САМО за У : Само ни испрати HD слика, ние ќе ги прилагодите на тоа за вас. #Прашање & Одговор : П : дали Е тоа чувствителни pillowcase ??A : Не, Тоа е изработен од мека кожа-friendly Свила Полиестер, Исклучително дише и противалергиски.П : дали pillowcase избледени лесно?A : Нема.Ние ги користиме современа опрема за печатење на модели на pillowcase и да ја задржите од исчезнува.

R

Слични производи