.

.

ZXJTX Леб Кошеви за Табела Есен Ратан Чај Лименки Лабава Чај Складирање Кутија High-End рачно изработени Пастирски Стил Природен Материјал Снек Кутија за Чување, Организ

ZXJTX Леб Кошеви за Табела Есен Ратан Чај Лименки Лабава Чај Складирање Кутија High-End рачно изработени Пастирски

DEN 254.40
Количината на стоката

Кога се романтични и домот се меша и натпревар дела се поставени, тие не се само садови, но исто така човекот е роден за вас.Есен Ратан Чај Лименки Лабава Чај Складирање Кутија High-End Рачно Изработени Пастирски Стил Природен Материјал Снек Кутија.Материјал : Направен од 100% трајни природни Akito, традиционално се рака-плетени.Применливи прилики : погоден за секоја прилика, како што се ресторани, домови, кујни, кафе маси, партија маси, дома декор ресторани, итн.Совршен за прикажување и држење на леб, слатки и други Италијанците, совршен за завршувањето на мириси и бои.Креативна стил, овозможувајќи различни choices Product име : Леб basketcolour : brown Material : Akitosize : 20x13cm Package Содржина : 1 x Чај pot Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.прашува : 1. Се проценува дека времето на пристигнување на стоката е 7-20 дена.2. Ве молиме проверете ја големината и бојата на производот внимателно пред купување.3. Освен за производите што е прикажано во овој производ, без други елементи се вклучени.4. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлики, ве молиме да се разбере.5. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.6. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да го решат проблемот што е можно поскоро.

R

Слични производи