.

.

TUCY 3-во-1 Шетач/Мобилни Креветчето Количка за Бебе Pram Висок Релјеф Pushchair Лесни,Прилагодливи Backrest & Крошна,Бебето Шетач со Комарец Мрежи и Footmuff (Боја : Бела)

TUCY 3-во-1 Шетач/Мобилни Креветчето Количка за Бебе Pram Висок Релјеф Pushchair Лесни,Прилагодливи Backrest

DEN 10411.44
Количината на стоката

★ Ергономски дизајн, одлична за доенче и дете бебе.Sliver изглед изгледа многу елегантна и луксузна; Шок апсорпција дизајн,соодветно шок апсорпција на сигналот може да се прилагоди според различни условите на патот. ★ На алуминиум рамка структура гарантира дека шетач е издржлив и максималното оптоварување-носивоста е 25kg.Исто така, има голем складирање фах кош под шетач и торбичката за лесни за складирање. ★ На шетач одговараат за 0-3 години бебе.На шетач седиштето може да се прилагоди во три склоности (Лаже рамна, полу-лаже, седи агол ),основи за новородените бебиња. ★ Реверзибилна Шетач може да задните соочуваат и пред се соочуваат со.Луѓе од различна висина не треба да се превиткуваат кога шета од handlebar е прилагодлив.Можете да zip исклучите крошна и bassinet да се мијат нив.Флексибилни предни тркала со 360 степен ротација направете го тоа лесно за вас да го контролираат целиот шетач. ★ Лесно да се носат, едно-копче автомобил, мали димензии, лесно да се стави во багажникот, на бебето може да седи во RV да патуваат во секое време.Бебето Шетач седиштето може да се прилагоди на 3 нозе, лице во лице со мајка или свртени надвор, тоа е клучно за новородените бебиња.На ергономски дизајн шетач е погодна за 0-36 месеци доенче и дете бебе.Појавата изгледа многу елегантна и луксузна.Сите терен pram шетач.Флексибилен дизајн.Спецификација:Рамка материјал : Алуминиум alloy Fabric материјал : Leathe+Оксфорд ткаенина, Flax Wheel материјал : PUBearing тежина : 25kg Applicable возраст : 0-3 години old Target родова:Unisex Size : 72×62×103cmcm/28.34 x 24.4 x 40.55 Inch Seat Големина : 37 x 80см【СОВЕТ】■За боја разлика : Овој производ е донесена во вид, но, поради различни услови на осветлување, различни прикази и лични причини, вистинскиот објект може да има некои боја отстапување од фотографијата, и конечниот боја е предмет на вистинскиот објект.■За големина на : Пред купување на шетач, ве молиме погледнете го бебето детали и големината на табелата.Производот се мери со рака и ќе има некои грешки.Вистинската големина е предмет на вистинскиот производ.

R

Слични производи