.

.

Бебе Нега Покрие Свети Патрик Ден Зелена Мрежа Џуџе Детелина,Приватност на Доењето Шамија Дише Еластичен Shamrock Gnome златник Дрво Жито,Бебе Carseat Крошна за Мајка/Момче/?

Бебе Нега Покрие Свети Патрик Ден Зелена Мрежа Џуџе Детелина,Приватност на Доењето Шамија Дише Еластичен Shamrock

DEN 484.80
Количината на стоката

Материјал : Старечки маска направена од високо квалитетни материјали, мека на допир, дише и растеглив, обезбедување на мајката и бебето со чувство на целосно монтирање на кожата.Тоа може да се заштити бебето од ветрот и силна сончева светлина, направете го тоа лесно за прошетка во парк, и да се создаде удобна околина за вашето бебе.За заштита на приватноста : Можете удобно да breastfeed насекаде, без да се грижиш за очите на другите или да потрошите многу време во потрага за доење соба, Детето carseat крошна може да се заштити приватноста,нека не биде вознемируван, уживајќи среќни време со вашето бебе.Хуманизирано дизајн : На протегала вратот дупка им овозможува на мајката да одржувате контакт со очите со бебето при доењето, и бебето може да се добие доволно проток на воздух.Шетач покрие поддршка прилагодено дизајн, комбинирање на модерната мода и практичност, мама и бебе изгледаат одлично.Мулти-цел : нега на доењето маска, бебешко столче маска, шетач маска, сонцето стакло, шопинг количка корица и дури и играчки.Таа поддржува нежно машина за перење,за да може да биде укината и повторно користен, лесно носење и чување.Топло подарок идеја : унисекс дизајн, одлична нега покритие за момчиња и девојки, најдобар унисекс подарок за бебето туш, може да биде исклучителна дарба за expectant мајки, тие ќе се чувствуваат многу задоволство.Ако имате било какви прашања може да не контактирате и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.Бебе нега маска, нека вашето бебе да спие на леснотија, без да бидат нарушени, и уживаат во секој ден на среќата.Material Our доењето шамија материјал е дише и мека.На протегала вратот дупка ви овозможува да го види бебето слободно, дозволувајќи им на свеж воздух и да се помине преку, така што бебето ќе не чувствуваат многу заостанато или испотени за време на доењето.Постојат многу стилови за да изберете од, како што се Божик, денот на Благодарноста, наводнување на цвеќињата, растенијата лисја, бивол plaid, ленти, итн.Шетач покрие поддршка прилагодени дизајни.Size The врвот на шетач поклопецот е 11.8 инчи (30 cm) широк, на дното на старечки маски е 27.6 инчи (70 см) широк, и шетач столче е 26 инчи (66 cm) долго.Тоа е супер широк и направени од растеглив материјал, така што да имаат доволно простор за да влечете кога ќе breastfeed вашето бебе.Privacy When на доењето во заштитена приватноста простор, вие и вашето бебе ќе се чувствува многу удобно и да се релаксираат.Димовска крпа не само што обезбедува удобна околина за мајките за време на доењето, но, исто така, може да се користи како бебе ќебе кога бебето спие во шетач или столче.Лесно да се use Feed во секое време и секаде, уживајте во едноставноста на грижа, и да се задржи вашето бебе далеку од непотребни присутни лица може и случајно мешање.Младата carseat крошна поддржува нежно машина за перење и може да се здипли за лесно носење и чување.Tip All димензии се мерени рачно, и отстапување е 1-2 cm.Поради прикаже разликите на компјутерски монитори, не може да биде благо боја промени помеѓу актуелната производ и на екранот.Можете да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.

R

Слични производи